Dostawa

Jaki jest koszt dostawy ?

  • Kurier 15,99 zł 
  • Paczkomat ; 13,99

Czy mogę śledzić moje zamówienie ?

Tak, możesz śledzić swoje zamówienie przez cały czas, aby mieć pewność, że dotrze do Ciebie bezpiecznie. W przypadku kiedy nie dostałeś numeru śledzenia paczki napisz wiadomość do sklepu w celu uzyskania numeru śledzenia. 

Jaki jest czas dostawy ?

Wysyłka odbywa się najczęscięj w 24 h ale w niektórych przypadkach może wynieść 2-3 dni roboczych. W przypadku problemu z wysyłką sklep skontaktuje się z zamawiającym w celu poinformowania o problemie.

Czy mogę zmienić adres do wysyłki ?

Tak, jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane możesz zmienić adres wysyłki. W tym celu jak najszybciej poinformuj sklep drogą mailową o zaistniałej sytuacji. W wiadomości uwzględnij o jaki numer zamówienia chodzi.

Oferowane metody płatności :

Oferujemy bezpieczne płatności elektroniczne. Sklep jest zintegrowany z bramkami płatniczymi PayU i Przelewy 24, dzięki czemu mamy kilkanaście dostępnych metod płatności w tym Blik, Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze, przelew tradycyjny i wiele wiecej.

Nasz sklep internetowy oferuje szybkie i bezpieczne dostawy. Koszt dostawy zależy od wielkości i wagi Twojego zamówienia oraz od lokalizacji.

Wszystkie nasze dostawy są realizowane przez wiodących przewoźników w branży, zapewniających najwyższy poziom usług. Klient może skorzystać z kuriera który dostarczy zamówienie pod wskazany adres lub skorzystać z paczkomatów. Każde zamówienie jest objęte ubezpieczeniem, aby zapewnić Ci pełny komfort.

Zamówienia najczęściej zostają wysłane w ciągu 24 h, jednak w niektórych przypadkach realizacja może trwać 2-3 dni robocze. W przypadku zamawiania obrazu z motywem kreskówkowym zamówienie realizowane jest dopiero po akceptacji projektu przez klienta. W takim przypadku czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu akceptacji projektu do druku.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dostawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Więcej informacji znajdziesz na stronie kontaktu naszego sklepu.

Shopping Cart
Scroll to Top