Regulamin i polityka prywatności

1. Czytanie i przeglądanie strony e-gifts.pl jest równoznaczne z akceptacją zasad zawartych w polityce prywatności, znajdującej się na tej stronie.

2. Autorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: autorzy strony nigdy nie sprzedają i nie udostępniają osobom trzecim Twoich danych.

3. Każdego subskrybenta obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się pod tym adresem: https://e-gifts.pl/polityka-prywatnosci

4. Zapis na newsletter wymaga podania imienia oraz adresu e-mail formularzu zapisania się na newsletter. Dane te (imię oraz adres e-mail) nie są udostępniane ani sprzedawane podmiotom trzecim.

5. Użytkownik może się w każdej chwili wypisać z listy newslettera. W tym celu należy wysłać e-mail na adres “kontakt@e-gifts.pl” z prośbą o anulowanie subskrypcji mailowej. E-mail należy wysłać z adresu, który został na tę subskrypcję zapisany. Można również nacisnąć w link anulacji subskrypcji, umieszczony w stopce każdej wiadomości mailowej od e-gifts.pl.

6. Autorzy zastrzegają sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadają i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

7. Jako subskrybent otrzymasz maksymalnie dwie wiadomości miesięcznie (nie licząc wiadomości początkowych weryfikujących adres e-mail i potwierdzających zapis na newsletter).

8. Dane osobowe i kontaktowe podawane w komentarzach do wpisów są dostępne dla wszystkich czytelników bloga. Autor nie ma możliwości zabezpieczenia odbiorców bloga przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności. Za treść komentarzy odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

9. Zawartość stron w domenie e-gifts.pl oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z autorami.

10. Dostępne na e-gifts.pl linki do promocji nie gwarantują promocji w chwili wejścia w daną stronę. Staramy się jak potrafimy, niestety niektóre linki wygasają i tak samo promocje. Będziemy wdzięczni za informację w razie jakichkolwiek problemów!