Prezenty dla Szefa

— DO 50 ZŁ —

krawat_dla_szefa

Krawat Muscles

Wiesz, że Twój szef ma poczucie humoru i nie obrazi się za “śmieszny” prezent, który mu wręczysz? Skorzystaj z najbliższej okazji i podaruj mu krawat z narysowanym 6-cio pakiem. Na pewno rozbawi go do łez i będzie miał niezły ubaw zakładając go na następny dzień do pracy. Nadruk został wykonany najnowszą technologią sublimacji, dzięki czemu będzie trwały i nie zetrze się przy najbliższych praniach.
Cena: 39,90 zł

Dowiedz się więcej

— DO 100 ZŁ —

zestaw_pielegnacyjny_dla_szefa

Zestaw George Hardy Deluxe

Pielęgnacja swojego ciała to coś, co praktykuje dzisiaj niespełna każdy człowiek na naszym świecie. Szef często wyjeżdża i zabiera tylko najpotrzebniejsze rzeczy w kosmetyczce? Zestaw George Hardy Deluxe zapewni mu wszystkie możliwe akcesoria, by w podróży służbowej wyglądać jakby właśnie wyszedł z salonu kosmetycznego. To nie żart! W skład zestawu wchodzi: trymer do nosa, grzebień, obcinacz do paznokci dużych oraz małych, nożyczki do paznokci, maszynka do golenia, szczoteczka do zębów, 3 zapasowe nożyki do maszynki, szczoteczka do czyszczenia, rysiki do czyszczenia paznokci oraz mini scyzoryk wielofunkcyjny.
Cena: 99,00 zł
Dowiedz się więcej


etui_na_koszule_dla_szefa

Etui na Koszule Packishi

Szef w Twojej pracy jest bardzo zalatanym człowiekiem i często wychodzi na spotkania, a zbliża się właśnie jego impreza urodzinowa? Masz szansę zabłysnąć w oku pracodawcy, kupując mu specjalne etui, które jest zaprojektowane do bezpiecznego transportu koszuli w każdy zakątek ziemi. Specjalna podkładka poprowadzi go krok po kroku, do wypracowania najlepszego składania za każdym razem.
Cena: 99,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 150 ZŁ —

zestaw_sluchawkowy_dla_szefa

Zestaw słuchawkowy Plantronics M55

Plantronics M55 ma za zadanie ułatwić zabieganym ludziom znaleźć czas na rozmowę przez telefon. Mając szefa, który ledwo znajduję czas na lunch masz pewność, że takiej słuchawki mógł potrzebować od dawna, jednak (może) nigdy o niej nie słyszał. Zaskocz go tym użytecznym upominkiem, a może Twoja przyszłość zawodowa zacznie się szybko zmieniać na lepsze. Jako jeden z nielicznych, zestaw pozwala na użytkowaniu go za pomocą komunikatów głosowych – wystarczy powiedzieć “answer”, a system rozpozna, że musi odebrać telefon.
Cena: od 119,99 zł
Dowiedz się więcej

— DO 200 ZŁ —

dlugopis_dla_szefa

Długopis Waterman Hemisphere Stalowy

Perfekcyjny długopis od wieków był marzeniem każdego szefa, jednak Ci bardziej rozgarnięci woleli zainwestować pieniądze na firmę, a Ci mniej na ubrania lub imprezy. Teraz masz możliwość odwdzięczyć się za wszystkie dobre chwilę, podwyżki i zwolnienia na zawołanie, tym eleganckim długopisem marki Waterman. W zestawie znajdziesz również prezentowe etui, na którym możesz napisać dowolną dedykację

Cena: 199,00 zł
Dowiedz się więcej

— POWYŻEJ 200 ZŁ —

teczka_konferencyjna_dla_szefa

Teczka konferencyjna ze skóry

Gubiące się papiery i bałagan na biurku to jedna z rzeczy, które szefowie uwielbiają robić, jednak chęci posprzątania znikają, tak szybko jak się pojawiły. Proponowana przez nas teczka będzie idealnym składzikiem na całą makulaturę zgromadzoną przez kilka dni. Zrobiona jest z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki czemu pracodawca będzie mógł zabrać ją na miasto bez obawy, że na spotkaniu zostanie wyśmiany. W wyposażeniu teczki jest również notatnik w formacie A4 oraz możliwość personalizacji.
Cena: 269,00 zł
Dowiedz się więcej


Pracodawca często z góry jest traktowany jako zło najwyższe i ludzie wyrabiają sobie o nim opinie, nawet z nim nie rozmawiając. Jest to trochę płytkie, ponieważ szef tak jak i Ty jest człowiekiem… przechodzi przez sprawy, które go dołują, ma czasami słabszy dzień, często nie chce mu się wychodzić z łóżka i chętnie przespałby jeszcze dwa dni, a co najważniejsze – ma uczucia!

Powinniśmy szanować szefa za to, że dzięki niemu mamy pieniądze, którymi możemy zakupić jedzenie dla siebie i rodziny oraz zapłacić za rachunki. Często zdarza się tak, że pracownicy nienawidzą swojego pracodawcy i za plecami mówią o nim najgorsze rzeczy, niekoniecznie prawdziwe. Przemyśl dwa razy, czy takie zachowanie Ci się podoba i czy, aby na pewno chciał/abyś żeby ktoś Ciebie traktował w podobny sposób.

Szef dostając upominek będzie bardzo mile zaskoczony, może nawet dojść do wzruszenia. Dostanie wtedy mocny znak, że jego “drużyna” jest zgrana i każdy traktuję siebie na równi z drugą osobą. W biznesie jest to jedna z najważniejszych rzeczy – jeżeli ktoś na lepszym stanowisku się wywyższa i dzięki temu czuje się lepszy, firma będzie na przegranej pozycji i wszyscy z szefem na czele stracą na tym bardzo dużo.

Jaki prezent dla szefa będzie odpowiedni? Tutaj posiadamy już pewny punkt zaczepienia – praca. Przemyśl dokładnie na co ostatnio narzekał, może u niego w biurze zawsze widzisz bałagan i nie posegregowane papiery? Dzięki takim prostym wskazówką możesz pomóc mu zwalczyć problem, z którym męczył się od dawna i dodatkowo zaplusujesz sobie w jego oczach :). Przekonaj się na własnej skórze, wybierz odpowiedni podarunek i koniecznie daj nam znać jak udała Ci się niespodzianka!