Prezenty dla Rodziców

— DO 50 ZŁ —

prezent dla rodzicow budzik

Biały, elegancki budzik

Twój Tata lub Mama mają problem ze wstawaniem? Czemu by nie sprezentować im eleganckiego, białego budzika? Dzięki niemu zawsze wstaną na czas, a on sam w sobie będzie służył jako elegancka dekoracja do pomieszczenia i oczywiście… jako zegar.
Cena: 40,99 zł
Dowiedz się więcej


prezent dla rodzicow kwiat

Sztuczny kwiat w doniczce

Sztuczne kwiaty mają to do siebie, że nie trzeba się nimi zajmować. Nie ma więc szans, że ktoś z rodziny zapomni go podlać i on zwiędnie. Co najlepsze, zachowuje swój dekoracyjny charakter i tym samym pozwala mieszkaniu wyglądać “przyjaźniej”. Prezent nie jest wielki i zmieści się w większości miejsc w domu.
Cena: 40,99 zł
Dowiedz się więcej

— OD 100 DO 150 ZŁ —

prezent dla rodzicow dyfuzor

Dyfuzor zapachowy

Kochamy piękne zapachy, prawda? Jeśli chcesz, by rodzice czuli się w domu jeszcze lepiej, podaruj im ten dyfuzor zapachowy o niepowtarzalnym zapachu. Mamy go sami i bez dwóch zdań jest to coś, bez czego nie wyobrażamy sobie mieszkania. Prezent wystarczy otworzyć, włożyć drewniane pałeczki i postawić w jakimś miejscu. Pałeczki nasiąkną aromatem z butelki i tym samym zapach rozniesie się po całym domu.
Cena: 114,99 zł
Dowiedz się więcej


prezent dla rodzicow obraz

Obraz złożony z liter

Idealny prezent na pamiątkę. Obraz, który można powiesić na ścianie, lub postawić w widocznym miejscu z pewnością wywoła ogromną radość u rodziców. Możesz mieć pewność, że szybko o nim nie zapomną! Obraz wykonany jest na doskonałej jakości płótnie CANVAS, a sam proces jego zamówienia jest niezwykle prosty. Wystarczy wysłać zdjęcie na stronie poniżej i podać słowa, które mają się pojawić na prezencie, a firma zajmująca się tym zrobi resztę!
Cena: 129.00 zł
Dowiedz się więcej


Czasami jest tak, że chcesz dać prezent, który będzie idealny dla dwojga rodziców. Jest to też świetny pomysł na oszczędność, bo zamiast dwóch prezentów – kupujesz jeden! Sprawdź powyższe propozycje i przekonaj się jak wiele jest prostych i jednocześnie trafionych pomysłów na podarunki dla Mamy i Taty. Pamiętaj, że kupując jeden prezent możesz sobie pozwolić na lepszą jakość i cenę, ponieważ rezygnujesz z zakupienia dwóch tańszych prezentów.

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent dla rodziców będzie odpowiedni, zachęcamy do przejrzenia pozostałych produktów na wyżej wymienionych stronach. Szczególnie trafiony może być prezent związany z domem, z którego zarówno Tata jak i Mama będą czerpali przyjemność.

A jeśli zdecydujesz się na oddzielne prezenty dla każdego z rodziców osobno, koniecznie sprawdź jaki prezent dla mamy kupić oraz jaki prezent dla taty kupić. Oddzielne prezenty z pewnością sprawią ogromną radość.

Pamiętaj, że najbardziej liczy się gest. Jeśli nie masz wystarczająco środków na zakup jakiegokolwiek prezentu, możesz stworzyć własny. W internecie znajduje się masa poradników i pomysłów na prezenty DIY (Do It Yourself = zrób to sam). Wystarczy, że poszukasz, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie (a raczej dla Twoich rodziców)!