Prezenty dla Nastolatków

— DO 50 ZŁ —

hama_zegar_dcf_rc45_z_budzikiem_dla_nastolatkow

Zegar Hama DCF RC45 z Budzikiem

Masz dosyć ciągłego wstawania wczesnym rankiem by obudzić swoją pociechę do szkoły i przygotowywać jej śniadanie? Zakup budzika będzie dla Ciebie najlepszym wyborem jaki w życiu dokonałaś/eś! Zegarek Hama posiada radiowy sygnał, który automatycznie zsynchronizuje czas łącząc się z satelitami, funkcję drzemki, wyświetlacz pokazuję czas, czas alarmu oraz temperaturę, a co najważniejsze bardzo dobry budzik, budzący nawet największych śpiochów! Spraw by poranki były dla Ciebie przyjemnością, a nie koszmarem.
Cena: od 40,00 zł

Dowiedz się więcej

— DO 100 ZŁ —

ksiazka_myszka_miki_kawa_zombo_dla_nastolatkow

Książka Myszka Miki Kawa Zombo

Wszyscy wiemy jak ważne jest czytanie dzieciom książek, budują one więź pomiędzy rodzicem i dzieckiem, rozwijają wyobraźnię, poprawiają koncentrację, ćwiczą pamięć i można tak wymieniać w nieskończoność. Jeżeli jeszcze nie zacząłeś/aś tego robić, powinieneś/powinnaś koniecznie to jak najszybciej zapoczątkować! Idealną książką na start będzie opowieść o bohaterze, którego każdy powinien znać, a jest nim Myszka Miki! Historia opowiada o jego zmaganiach w poszukiwaniu pracy, jednak coś pójdzie nie tak… sam/a przekonaj się co.
Cena: od 60,91 zł
Dowiedz się więcej


gra_ryzyk_fizyk_dla_nastolatkow

Gra Ryzyk Fizyk

Ryzyk Fizyk to jedna z najbardziej popularnych gier na świecie. Umieszczono w niej niezwykłe, zabawne i ciekawe pytania z najróżniejszych dziedzin, jednak Twoje dziecko i Ty nie musicie znać odpowiedzi na wszystkie z nich. Wygrywa osoba, która postawi na właściwą odpowiedź i zaryzykuje w odpowiednim momencie. Bardzo lubisz grać z dzieckiem w gry planszowe? Ta rozgrywka pochłonie Ciebie i nastolatka na wiele, wiele godzin!
Cena: od 84,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 150 ZŁ —

huawei_band_a2_dla_nastolatkow2

Huawei Band A2

Twoje dziecko uwielbia uprawiać sport i jest zapisane na zajęcia, które wymagają od niego dawania z siebie 110%? Ma możliwość sprawdzić swoje małe osiągnięcia dzięki tej opasce! Huawei Band A2 doskonale poradzi sobie z rzeczywistym sprawdzeniem pulsu oraz aktywności sportowej, by pociecha się nie przetrenowała. Opaska posiada również funkcję, które zadbają o zdrowie nastolatka – jeżeli np. będzie za długo siedzieć przed komputerem, przypomni mu, żeby rozprostował nogi. Idealny prezent dla młodzieży, która stara się żyć zdrowo i lubi mieć wszystkie informację na wyciągnięcie ręki.
Cena: od 139,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 200 ZŁ —

garett_vr3_vr_dla_nastolatkow

Garett VR3 Gogle VR

Zwykłe konsole z kontrolerem stały się starą alternatywą dla czegoś, co jeszcze kilka lat temu było niewyobrażalne. Niesamowity świat wirtualnej rzeczywistości czeka na Twoje dziecko już na wyciągniecie ręki! Wystarczy telefon komórkowy i specjalny program, by przenieść się do gier, których przeżycia już nie są tylko pixelami na ekranie, a czymś o wiele większym. Urządzenie działa na wszystkie systemy komórkowe i zostało przystosowane do aparatów z przekątną 4-6 cali.

Cena: od 159,58 zł
Dowiedz się więcej

— POWYŻEJ 200 ZŁ —

i_kruger_matz_0km0232hd_dla_nastolatkow

Telewizor Kruger&Matz KM0232 32

Każdy z dorosłych marzył o czymś takim jak telewizor, jednak było to nie do pomyślenia, żeby dziecko w tamtych czasach miało własny egzemplarz w pokoju. Czasy się zmieniają i postęp techniki razem z nim… teraz TV to nic nieznaczące pudełko, które ozdabia miejsce, w którym stoi. Twój potomek jednak marzy o jednym z nich, by pograć sobie w grę na ulubionej konsoli, ponieważ jedyny telewizor macie w salonie? Ten 32 calowy Kruger&Matz spełnij jego najśmielsze oczekiwania! Idealnie nada się do gier, przeglądania internetu oraz oglądania youtube’a, a w dzisiejszych czasach te 3 funkcję zupełnie wystarczą do pełnego zadowolenia.
Cena: od 649,00 zł
Dowiedz się więcej


Wiek podobno jest tylko liczbą, jednak nie w tym przypadku… Jest to możliwie najgorszy wiek dla rodziców dziecka, a to wszystko dzięki burzy hormonów, które zmieniają nawet najbardziej spokojnego szkraba w istną kulę ognia!

Zachodzi w takim przypadku pytanie. Jaki prezent dla nastolatków będzie najlepszy? Jesteśmy wręcz pewni, że wielu osobom spodobałyby się rzeczy z kategorii rozrywki i multimediów, lecz nie tylko to znajdziecie w naszych propozycjach! Każdy człowiek ma inne upodobania, a my bezwzględnie to szanujemy, dlatego wszyscy znajdą coś dla siebie i będą mogli wybrać produkt odpowiedni do swoich upodobań.

Prezentowane przez nas w powyższym zestawieniu prezenty są uniwersalne. Oznacza to, że sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w przypadku nastolatki, jak i nastolatka. Zachęcamy również do sprawdzenia bardziej wyprofilowanych pod płeć propozycji: jaki prezent dla nastolatki oraz jaki prezent dla nastolatka.

Liczymy na to, że udało nam się odpowiedzieć na dręczące Cię pytanie jaki prezent dla nastolatków wybrać. A nawet jeśli nie, to z pewnością udało Ci się czymś zainspirować i wiesz już czego możesz szukać np. w centrum handlowym.