Prezenty dla Kolegi

— DO 50 ZŁ —

kamienne_kostki_do_drinkow_dla_kolegi

Kamienne Kostki do Drinków

Co może być najlepszym prezentem dla Twojego kumpla, jak nie akcesoria do drinków? Przez te magiczne kostki, trunki od bratniej duszy będą smakować o 2 razy lepiej, a Ty tylko na tym skorzystasz. Koniec rozwadniania alkoholu przez zwykłe kostki lodu! Kamienne kostki wyróżniają się wielokrotnym użyciem, a nawet podgrzaniem jakiegoś trunku (żeby tego dokonać, potrzeba włożyć je na chwilkę do mikrofalówki). W zestawie znajdziesz 9 sztuk kostek w kolorze naturalnego kamienia.
Cena: 39,00 zł

Dowiedz się więcej

— DO 100 ZŁ —

kubek_duzego_banana_dla_kolegi

Kubek Dużego Banana

Masz kolegę, który jest mega dowcipnisiem i cały czas próbuje rozbawić towarzystwo swoim czarnym humorem? Będzie teraz mógł chwalić się na lewo i prawo jakiego ma wielkiego banana! Nawet jak jego banan nie jest tak ogromny, to zawsze może stwarzać pozory :). W czasie imprezy, gdy pogłoski się szybko rozejdą ma szansę zaplusować u grona napotkanych dziewczyn.
Cena: 59,00 zł
Dowiedz się więcej


zestaw_do_brody_dla_kolegi

Zestaw do brody

Twój znajomy ma świetny gen do brody, ale w ogóle o nią nie dba? Postaraj się mu to uzmysłowić i spróbuj wybrnąć z tej sytuacji jak mistrz, wybierając prezent, który w żaden sposób go nie obrazi, a wręcz przeciwnie! Zacznie go często używać i będzie sam starał się dbać o kondycje włosów. W skład zestawy wchodzi: olejek do brody, wosk do wąsów, grzebień oraz nożyczki, a wszystko jest opakowane w pięknej metalowej puszce wyprodukowanej w Wielkiej Brytanii.
Cena: 99,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 150 ZŁ —

ladowarka_solarna_sunen_dla_kolegi

Solarny Powerbank Sunen 8000mAh

Rozładowana bateria w urządzeniach to ból, którego nie można opisać słowami. Twój kolega nagminnie prosi o ładowarkę, a Ciebie już to lekko denerwuję? Powerbank z opcją ładowania solarnego przyczyni się do odrzucenia przez niego wtyczki do gniazdka raz na zawsze! Twórca postarał się o wszechstronność za sprawą dwóch portów USB, dzięki któremu mamy możliwość ładować dwa urządzenia jednocześnie. Panel słoneczny wbudowany w akumulator będzie świetnym dodatkiem w miejscach, gdzie nie ma dostępu do prądu.
Cena: 149,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 200 ZŁ —

glosnik_karaoke_bumbox_dla_kolegi

Karaoke Boombox BT

Jedynym miejscem spotkań jest mieszkanie kolegi, a grono Twoich znajomych uwielbia urozmaicać sobie czas ciekawymi zajęciami? Ciekawym pomysłem może okazać się przenośne urządzenie do karaoke, które może również pracować jako: głośnik bluetooth, pendrive, odtwarzacz MP3 jak i Radio FM – tylko od znajomego będzie zależeć, czego aktualnie chciałby używać. Funkcja karaoke pozwala wyciszyć wokal puszczanego utworu i zastąpić go np. Twoim. Dodatkowo możesz zapisać nagranie, bezpośrednio na kartę pamięci.

Cena: 199,00 zł
Dowiedz się więcej

— POWYŻEJ 200 ZŁ —

okulary_vr_oculus_dla_kolegi

Oculus Rift VR Bundle Headset + Touch Motion-Controller

Wirtualna rzeczywistość jest czymś nieziemskim… wyobrażasz sobie jechać na największym rollercoasterze jaki kiedykolwiek widziałeś/aś, nie wychodząc nawet z domu? Dzięki dzisiejszej technologii to  możliwe, a dokładnie za pomocą urządzenia Oculus! Zakładając na głowę okulary przeniesiesz się w świat, który na pewno Tobie i znajomym szybko przypadnie do gustu, a gry w jakie przyjdzie Wam grać, wyróżnią się niebywałą rzeczywistością i zachęcą Cię do ruszenia się z miejsca.
Cena: od 2085,99 zł
Dowiedz się więcej


Myślisz nad czymś wyjątkowym, by wywołać uśmiech na twarzy znajomego, jednak kompletnie brakuję Ci pomysłu jaki prezent dla kolegi będzie najlepszy? Wiemy jak ciężką decyzją jest wybór odpowiedniego upominku dla osoby, o której nie mamy zbyt wielu informacji – nie wiemy jak spędza wolny czas, jakie ma hobby, czy jego zainteresowania pokryją się z wręczonym mu podarunkiem, itd.

Koledzy są jedynymi ludźmi, którzy potrafią zrozumieć Cię nawet w najtrudniejszym momencie Twojego życia i wyciągnąć pomocną dłoń. Niekiedy nawet bardziej się przejmują Twoimi sprawami, niż problemami trapiącymi ich na co dzień. Wiesz, że możesz do niego przyjść w każdej chwili, a on spokojnie Cię wysłucha i naprowadzi na najlepszą z możliwych dróg do zakopania toporu lub załagodzenia sytuacji.

Małe upominki dla kolegi mogą okazać się bardzo przyjaznym gestem w jego stronę i dzięki temu staniecie się jeszcze lepszymi znajomymi. Niekoniecznie chodzi nam tutaj o dawanie mu prezentów, by go przekupić, a sam gest i Twoje zaangażowanie. Każdy człowiek cieszy się, gdy zostanie czymś obdarowany, tak jest (pewnie) również w tym przypadku.

Najrozsądniejszym wyborem będzie dać mu drobiazg, który uwielbiają wszyscy ludzie, niezależnie od tego czy jest człowiekiem lubiącym pogłębiać wiedzę z płaszczyzny rozwoju osobistego, grając w gry komputerowe czy rozwijając się kulinarnie. Nasze propozycję są ogólnikowe i z reguły rzeczy, które wstawiamy na stronę, są używane jako codzienne pomoce do wykonania niezbędnych czynności. Nie kupuj kota w worku i przyjrzyj się ofertom z E Gifts :).