Prezenty dla Dziecka 4-6 lat

— DO 50 ZŁ —

duza_poczta_gra_dla_dziecka_4_6_lat

Alexander Duża Poczta Gra Planszowa

Duża Poczta to świetny pomysł na wyedukowanie dziecka w kwestiach finansów już od najmłodszych lat. Gra polega na prowadzeniu interesów pocztowych, kupowaniu i wysyłaniu kartek, wypełnianiu druczków i stemplowaniu najważniejszych papierów. Szkrab musi poradzić sobie ze stresem nadchodzących coraz to nowszych klientów, z powodu naglących ich terminów zapłaty. W zestawie znajdzie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy do otworzenia własnej poczty!
Cena: od 35,36 zł

Dowiedz się więcej

— DO 100 ZŁ —

cayro_gra_logiczna_tangram_dla_dzieci_4_6_lat

Cayro Gra Logiczna Tangram

Tangram to kwadrat, który został podzielony na 7 części, a zadaniem gracza jest ułożenie z nich figur wykorzystując swoją wyobraźnie lub wzorów umieszczonych na kartkach. Dziecko w zestawie znajdzie 7 drewnianych klocków, 36 kart, drewniane pudełko oraz instrukcję obsługi. Gra świetnie działa na rozwijanie kreatywności oraz polepsza pracę mózgu, włączając się do rozgrywki sam/a będziesz zdziwiony/a jak bardzo te kilka klocków potrafi wciągnąć.
Cena: od 67,99 zł
Dowiedz się więcej


janod_gra_zrecznosciowa_akrobaci_dla_dzieci_4_6_lat

Janod Gra Zręcznościowa Akrobaci

Akrobaci to wspaniała gra zręcznościowa, w którą można grać w dwójkę, a nawet stworzyć drużynę składającą się z 8 osób! Polega ona na zbudowaniu największej akrobatycznej wieży i utrzymania jej konstrukcji przez jak najdłuższy czas – osoba, niszcząca budowle automatycznie przegrywa. Gra pobudza wyobraźnię, planowanie oraz strategiczne myślenie i dostarczy rozrywki nawet najstarszym osobom w rodzinie!
Cena: od 99,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 150 ZŁ —

janod_anatomia_czlowieka_dla_dziecka_4_6_lat

Janod Anatomia Człowieka

Dbając o dobry rozwój dziecka, powinnyśmy od najmłodszych lat uczyć je koncentracji oraz właściwego przyswajania wiedzy. Anatomia człowieka jest układanką edukacyjną, uczącą dzieci budowy ciała w 11 językach! Grając w nią dziecko nauczy się nazw części ciała, kości, mięśni i organów, przez co o wiele łatwiej będzie mu przypominać sobie wiedzę w późniejszych etapach nauki.
Cena: od 139,50 zł
Dowiedz się więcej

— DO 200 ZŁ —

montoessori_magnetyczna_tablica_dla_dziecka_4_6_lat

Montessori Magnetyczna Tablica – Mała Czcionka

Magnetyczna tablica to specjalna podkładka, która ułatwi dziecku nauczenie się pisania małych liter. Pióro magnetyczne będzie idealnym dodatkiem do nauki, ponieważ linia pisania idealnie odwzoruje prawidłowy ruch nadgarstka. Dodatkowym atutem przedmiotu jest siła nacisku, pociecha słyszy i czuje prawidłowy kierunek wskazywany przez kulki magnetyczne, tworząc poprawny kształt poszczególnej literki.

Cena: od 151,00 zł
Dowiedz się więcej

— POWYŻEJ 200 ZŁ —

buiten_speel_zbijaniec_4_w_rzedzie_dla_dzieci_4_6_lat

Buiten Speel Drewniana Gra Logiczna 4 w rzędzie

Gra 4 w rzędzie to idealna forma rozrywki połączona z rozwojem umiejętności logicznego myślenia przez Twoją pociechę. Polega na umieszczeniu swoich żetonów na planszy i ułożeniu czterech jednakowych kolorów w rzędzie. Ułożenie 4 żetonów w linii poziomej, pionowej lub pod skosem automatycznie daję wygraną osobie, która pierwsza je spasowała.
Cena: od 232,99 zł
Dowiedz się więcej


Dzieci w tym wieku zaczynają stawać się coraz mądrzejsze i pojmują o wiele więcej rzeczy, niż rok lub dwa lata wcześniej. Jeżeli jesteś mamą to bardzo dobrze wiesz, że istota, którą spłodziłaś jest jedną z najpiękniejszych rzeczy jaka Cię w życiu spotkała, jednak głowisz się jaki prezent dla dziecka 4-6 lat będzie dobrym wyborem?

Mamy dla Ciebie całą masę pomysłów, które mogą pomóc Ci w odpowiednim wyborze podarków dla tej grupy wiekowej i zarazem masz możliwość dogłębnie “zbadać” każdy z nich! Jest wiele pomysłów na upominek dla szkraba, a my staramy się uporządkować najlepsze z nich, by pojawiły się w jednym miejscu – E gifts. Z nami nie musisz się martwić o wielogodzinne wertowanie stron w poszukiwaniu najlepszego prezentu!

Prezenty, które będą rozwijały to najlepsza odpowiedź na pytanie jaki prezent dla dziecka 4-6 lat wybrać. Mózg takiego dorastającego malucha wciąż się rozwija i jego stymulowanie pozwala pomóc mu jeszcze lepiej się rozwijać. Kupując prezent w tym stylu masz pewność, że oprócz dziecka zadwoleni będą również rodzice. Ich pociecha zajmie się rozwiązywaniem łamigłówek i zagadek, a oni będą mieli w końcu chwilę dla siebie!