Prezenty dla dziecka 2-3 lata

— DO 50 ZŁ —

aktywne_klocki_dla_dziecka

Aktywne klocki Fisher Price

Aktywne klocki to idealny sposób, by uczyć dziecko przez zabawę! Klasyczne układanie już dawno wyszło z mody, teraz czas na zupełnie nową erę poznawania świata przez niemowlaki! Naciśnij jeden klocek, a stanie się magia. Jedną z fantastycznych opcji jest ułożenie 3 klocków jeden na drugim, w nadzwyczajny sposób klocki zaczną się poruszać.  Odkrywanie poprzez bawienie się jeszcze nigdy nie było tak proste, jak w tej chwili.
Cena: od 30,00 zł

Dowiedz się więcej

— DO 100 ZŁ —

klocki_drewniane_w_kasecie_dla_dziecka

Klocki drewniane w kasecie

Pragniesz by Twoje dziecko wyrosło na bardzo kreatywną osobę i nie chcesz, żeby siedziało cały dzień przed tabletem oglądając bajki? Proponujemy rozpatrzeć zakup klocków drewnianych, które zmuszą go do myślenia i układania pięknych budowli! Kasetka składa się z 46 elementów, które zostały wykonane z lakierowanego drewna bukowego, a do wieczka pudełka można dodać indywidualny grawer, który będzie pamiątką na lata.
Cena: 89,00 zł
Dowiedz się więcej


miarka_wzrostu_z_nadrukiem_dla_dziecka

Miarka wzrostu z nadrukiem

Wiesz jako rodzic lub opiekun, że bardzo ważne dla dziecka są małe szczegóły, a pomiar wzrostu jest jednym z nich. Nie brudź ściany długopisem, markerem lub ołówkiem, tylko zakup specjalną miarkę, którą będziesz mógł/mogła dowolnie spersonalizować pod swoje wymagania (zdjęcie Twojego potomka, imię i data urodzenia). Miarka wzrostu zaczyna się od 60 cm i sięga do 150 cm, więc posłuży mu jeszcze długo, a radość będzie najlepszym podarunkiem dla Ciebie.
Cena: 99,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 150 ZŁ —

pudelko_wspomnien_dla_dziecka

Pudełko wspomnień + odcisk bobasa

Propozycja dla rodziców, którzy chcą by dziecko miało jak najwięcej wspomnień w dorosłym wieku. Spraw, by każda chwila od urodzin była dla niego ważna i wyjątkowa. W skrzynce znajdują się takie rzeczy jak: metalowe pudełeczko z masą gipsową na specjalny odcisk, ozdobne woreczki i kartoniki z karteczkami. Całokształt niepowtarzalnego prezentu nada grawer, w którym napiszesz najważniejsze słowa, jakie chciałeś/aś przekazać Twojemu potomkowi.
Cena: 129,00 zł
Dowiedz się więcej


spiewajacy_nocnik_dla_dziecka

Śpiewający nocniczek Fisher Price

Marzysz o zakończeniu zakładaniu dzień w dzień pieluch swojemu bobasowi? To skromne urządzenie uwolnij Cię raz na zawsze od tego zajęcia! Wesoły nocniczek jest sobowtórem prawdziwej toalety. Wygląda tak jak ona i w dodatku ma podobny efekt dźwiękowy. Krok po kroku uczy dziecko jak powinno zachowywać się w toalecie, żeby w późniejszym czasie na takową się przestawić. Posiada błyszczącą spłuczkę, uchwyt na papier i klapę. Nawet się nie spojrzysz, a dziecko samo będzie chciało spróbować wykonać potrzebę fizjologiczną w prawdziwej ubikacji.
Cena: od 149,89 zł
Dowiedz się więcej

— DO 200 ZŁ —

interaktywny_globus_dla_dziecka

Interaktywny globus

Masz okazję wyedukować dziecko już na samym starcie jego życia. Z tym interaktywnym globusem będzie w stanie poznać wszystkie zakątki świata, za pomocą kliknięcia piórem! Wystarczy, że naciśnie na wybrany obszar ziemi, a globus w magiczny sposób odpowie mu gdzie właśnie się znajduję. W zabawce zamieszczono 500 pytań, które utrwalą nabytą wiedzę w mgnieniu oka!
Cena: od 197,99 zł
Dowiedz się więcej

— POWYŻEJ 200 ZŁ —

tablet_dla_dziecka

Tablet HUAWEI MEDIAPAD T3 10

Wiemy, że w poprzedniej propozycji trochę naskoczyliśmy na tablety, jednak uważamy, że używane w odpowiedni sposób, są bardzo dobrym narzędziem do nauki przeróżnych rzeczy, zaczynając od rysowania, kończąc na uczeniu się nowych języków. Ekran tabletu stworzono w specjalny sposób, aby dziecku nie psuły się oczy, natomiast bateria w tym urządzeniu potrafi wytrzymać bardzo długi czas bez potrzeby ciągłego siedzenia z kablem w gniazdku.
Cena: od 549,00 zł
Dowiedz się więcej


Jaki prezent dla dziecka 2-3 lata wybrać? To odwieczny problem wszystkich ciotek, wujków i całej dalszej rodziny. Bobas w tym wieku zaczyna mieć pojęcie o otaczającym go świecie i rozumie rzeczy, których nie pojmował jeszcze kilkanaście miesięcy temu.

Mamy trochę więcej możliwości obdarowania takiego szkraba, ponieważ jego czynności życiowe są liczniejsze i cały czas się rozszerzają. Najważniejszym aspektem w tym okresie dziecka, jest budowanie jego kreatywności – często brakuje tego w podstawowym wychowaniu malucha, jednak jest to niezbędna czynność do prawidłowego rozwoju umysłu bobasa. Rodzice dość nagminnie pomijają edukację swojego potomka, dlatego wszystkie przedmioty, które dla Was przygotowaliśmy są temu pomocne.