Prezenty dla dziecka 2-3 lata

— DO 50 ZŁ —

aktywne_klocki_dla_dziecka

Aktywne klocki Fisher Price

Aktywne klocki to idealny sposób, by uczyć dziecko przez zabawę! Klasyczne układanie już dawno wyszło z mody, teraz czas na zupełnie nową erę poznawania świata przez niemowlaki! Naciśnij jeden klocek, a stanie się magia. Jedną z fantastycznych opcji jest ułożenie 3 klocków jeden na drugim, w nadzwyczajny sposób klocki zaczną się poruszać.  Odkrywanie poprzez bawienie się jeszcze nigdy nie było tak proste, jak w tej chwili.
Cena: od 30,00 zł

Dowiedz się więcej

— DO 100 ZŁ —

klocki_drewniane_w_kasecie_dla_dziecka

Klocki drewniane w kasecie

Pragniesz by Twoje dziecko wyrosło na bardzo kreatywną osobę i nie chcesz, żeby siedziało cały dzień przed tabletem oglądając bajki? Proponujemy rozpatrzeć zakup klocków drewnianych, które zmuszą go do myślenia i układania pięknych budowli! Kasetka składa się z 46 elementów, które zostały wykonane z lakierowanego drewna bukowego, a do wieczka pudełka można dodać indywidualny grawer, który będzie pamiątką na lata.
Cena: 89,00 zł
Dowiedz się więcej


miarka_wzrostu_z_nadrukiem_dla_dziecka

Miarka wzrostu z nadrukiem

Wiesz jako rodzic lub opiekun, że bardzo ważne dla dziecka są małe szczegóły, a pomiar wzrostu jest jednym z nich. Nie brudź ściany długopisem, markerem lub ołówkiem, tylko zakup specjalną miarkę, którą będziesz mógł/mogła dowolnie spersonalizować pod swoje wymagania (zdjęcie Twojego potomka, imię i data urodzenia). Miarka wzrostu zaczyna się od 60 cm i sięga do 150 cm, więc posłuży mu jeszcze długo, a radość będzie najlepszym podarunkiem dla Ciebie.
Cena: 99,00 zł
Dowiedz się więcej

— DO 150 ZŁ —

pudelko_wspomnien_dla_dziecka

Pudełko wspomnień + odcisk bobasa

Propozycja dla rodziców, którzy chcą by dziecko miało jak najwięcej wspomnień w dorosłym wieku. Spraw, by każda chwila od urodzin była dla niego ważna i wyjątkowa. W skrzynce znajdują się takie rzeczy jak: metalowe pudełeczko z masą gipsową na specjalny odcisk, ozdobne woreczki i kartoniki z karteczkami. Całokształt niepowtarzalnego prezentu nada grawer, w którym napiszesz najważniejsze słowa, jakie chciałeś/aś przekazać Twojemu potomkowi.
Cena: 129,00 zł
Dowiedz się więcej


spiewajacy_nocnik_dla_dziecka

Śpiewający nocniczek Fisher Price

Marzysz o zakończeniu zakładaniu dzień w dzień pieluch swojemu bobasowi? To skromne urządzenie uwolnij Cię raz na zawsze od tego zajęcia! Wesoły nocniczek jest sobowtórem prawdziwej toalety. Wygląda tak jak ona i w dodatku ma podobny efekt dźwiękowy. Krok po kroku uczy dziecko jak powinno zachowywać się w toalecie, żeby w późniejszym czasie na takową się przestawić. Posiada błyszczącą spłuczkę, uchwyt na papier i klapę. Nawet się nie spojrzysz, a dziecko samo będzie chciało spróbować wykonać potrzebę fizjologiczną w prawdziwej ubikacji.
Cena: od 149,89 zł
Dowiedz się więcej

— DO 200 ZŁ —

interaktywny_globus_dla_dziecka

Interaktywny globus

Masz okazję wyedukować dziecko już na samym starcie jego życia. Z tym interaktywnym globusem będzie w stanie poznać wszystkie zakątki świata, za pomocą kliknięcia piórem! Wystarczy, że naciśnie na wybrany obszar ziemi, a globus w magiczny sposób odpowie mu gdzie właśnie się znajduję. W zabawce zamieszczono 500 pytań, które utrwalą nabytą wiedzę w mgnieniu oka!
Cena: od 197,99 zł
Dowiedz się więcej

— POWYŻEJ 200 ZŁ —

tablet_dla_dziecka

Tablet HUAWEI MEDIAPAD T3 10

Wiemy, że w poprzedniej propozycji trochę naskoczyliśmy na tablety, jednak uważamy, że używane w odpowiedni sposób, są bardzo dobrym narzędziem do nauki przeróżnych rzeczy, zaczynając od rysowania, kończąc na uczeniu się nowych języków. Ekran tabletu stworzono w specjalny sposób, aby dziecku nie psuły się oczy, natomiast bateria w tym urządzeniu potrafi wytrzymać bardzo długi czas bez potrzeby ciągłego siedzenia z kablem w gniazdku.
Cena: od 549,00 zł
Dowiedz się więcej


Jaki prezent dla dziecka 2-3 lata wybrać? To odwieczny problem wszystkich ciotek, wujków i całej dalszej rodziny. Bobas w tym wieku zaczyna mieć pojęcie o otaczającym go świecie i rozumie rzeczy, których nie pojmował jeszcze kilkanaście miesięcy temu.

Mamy trochę więcej możliwości obdarowania takiego szkraba, ponieważ jego czynności życiowe są liczniejsze i cały czas się rozszerzają. Najważniejszym aspektem w tym okresie dziecka, jest budowanie jego kreatywności – często brakuje tego w podstawowym wychowaniu malucha, jednak jest to niezbędna czynność do prawidłowego rozwoju umysłu bobasa. Rodzice dość nagminnie pomijają edukację swojego potomka, dlatego wszystkie przedmioty, które dla Was przygotowaliśmy są temu pomocne.

Mózg dziecka rozwija się w tym wieku bardzo intensywnie, więc obdarowanie go prezentem umożliwiającym jego rozwój zadowoli nie tylko małego szkraba, ale również rodziców. W wielu przypadkach oznacza to dla nich więcej czasu dla siebie i mniej nieprzyjemnych sytuacji w stylu płacz i krzyki dziecka.

Jeśli nie wiedziałeś jaki prezent dla dziecka 2-3 lata wybrać, to mamy nadzieję, że ten wpis i propozycje Ci pomogły. Nie jest to prosta decyzja, ale z pewnością chociażby daliśmy Ci pogląd na to, czego warto dla takiego dziecka szukać. Życzymy udanego prezentu!