O nas

Kim jesteśmy

Nasz serwis specjalizuje się w w szeroko pojętej tematyce prezentów. Zajmujemy się wyszukaniem i doborem najlepszych upominków na każdą możliwą okazję. Znajdziesz u nas wszystko: zaczynając od najskromniejszych drobiazgów na imieniny, kończąc na większych niespodziankach dla osób obchodzących 18 urodziny lub świętujących swoje małżeństwo. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki temu nigdy nie przyjdziesz na przyjęcie z pustymi rękami, a co najważniejsze – osoba, której wręczysz upominek, będzie wniebowzięta i na pewno zapamięta go na długi czas!

Kontakt

Jeżeli napotkasz problem z zakupem lub masz jakieś pytanie, zgłoś się na nasz adres kontaktowy!

Najlepsze upominki na rynku

E-gifts słynie z wysokiego standardu produktów, które są udostępniane w serwisie. Liczy się dla nas jakość, a nie ilość.

Oszczędność czasu

Era chodzenia do fizycznych sklepów skończyła się dawno temu! Wybierz zakup przez internet i ciesz się zaoszczędzonym czasem, który możesz przeznaczyć na sprawy większej wagi.

Plany na przyszłość

Celem E-gifts na najbliższe lata jest zrewolucjonizowanie całej branży upominkowej! Stworzyliśmy serwis myśląc o jednej bardzo ważnej rzeczy, którą jest Twój czas. Nie męczy Cię kilkugodzinne chodzenie po różnych sklepach w poszukiwaniu upominku, bez gwarancji, że go znajdziesz? Niejednokrotnie mieliśmy z tym problem i postanowiliśmy zmienić postrzeganie zakupów internetowych o 180 stopni! Strona na której właśnie jesteś zamieni się w mekkę dla zakupoholików i osób, które na gwałt potrzebują prezentu.

0%
Zapału do pracy
0
Kaw dziennie :)
0
Osób w ekipie
0
Lata w branży

Subskrypcja Mailingowa

Chcesz być na bieżąco z nowościami i ciekawymi pomysłami na prezent? Zachęcamy do zapisania się na naszą listę mailingową!

Prywatność bierzemy bardzo na poważnie, więc nie ma mowy, żeby Twój mail trafił do kogoś innego, albo żebyś otrzymywał od nas spam.